27110B103JO0
27110B103JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-RECT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10000PF 5% 1KV BOX
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.187" L x 0.937" W (30.15mm x 23.80mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 1.187" (30.15mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 27110B103JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10000PF 5% 1KV BOX, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.187" L x 0.937" W (30.15mm x 23.80mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 1.187" (30.15mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
27110B103JO0 27110B103JO0 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) HVOLT-RECT.pdf Mica Capacitors 10nF 1kV 5% High Voltage
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
27110B103JO0 27110B103JO0 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HVOLT-RECT.pdf Mica Capacitors 10nF 1kV 5% High Voltage