27120B502JO0
27120B502JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-RECT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.187" L x 0.937" W (30.15mm x 23.80mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 1.187" (30.15mm)
Capacitance: 5000 pF
Voltage - Rated: 2 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 27120B502JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.187" L x 0.937" W (30.15mm x 23.80mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 1.187" (30.15mm), Capacitance: 5000 pF, Voltage - Rated: 2 kV.