27205B104JO0
27205B104JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-RECT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 27205B104JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote 27205B104JO0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
27205B104JO0 27205B104JO0 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HVOLT-RECT.pdf Mica Capacitors .1UF 500V 5%