27215B273JO0
27215B273JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-RECT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Capacitance: 0.027 µF
Voltage - Rated: 1.5 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 27215B273JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Capacitance: 0.027 µF, Voltage - Rated: 1.5 kV.