27220B153JO0
27220B153JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-RECT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Capacitance: 0.015 µF
Voltage - Rated: 2 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 27220B153JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Capacitance: 0.015 µF, Voltage - Rated: 2 kV.