27250B102JO0
27250B102JO0 Cornell Dubilier - CDE
HVOLT-RECT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 1nF 5% 5kV
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 27250B102JO0 Cornell Dubilier - CDE
Description: TRANSMITTING MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Rectangular Box, Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 5 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
27250B102JO0 27250B102JO0 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) HVOLT_RECT-3051442.pdf Mica Capacitors 1nF 5% 5kV
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Rectangular Box
Size / Dimension: 1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 5 kV