277FSL450XEP
277FSL450XEP Cornell Dubilier Knowles
FSL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: PHOTOFLASH/IC
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 430.035mOhm @ 120Hz
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 450 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 277FSL450XEP Cornell Dubilier Knowles
Description: PHOTOFLASH/IC, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 430.035mOhm @ 120Hz, Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 450 V.