Produkte > SENSATA-AIRPAX > 279-2-1-52-9-9-50-H
279-2-1-52-9-9-50-H Sensata-Airpax
sensata-209%20series-hydraulic%20magnetic%20circuit%20breaker-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 160VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - DC: 160 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 279-2-1-52-9-9-50-H Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 160VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 50A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - DC: 160 V, Number of Poles: 2.