29110B913JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Tolerance: ±5%
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 2.000" (50.80mm)
Capacitance: 0.091 µF
Voltage - Rated: 1 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details 29110B913JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 2.000" (50.80mm), Capacitance: 0.091 µF, Voltage - Rated: 1 kV.