292100B102JO0
292100B102JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-CYL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm)
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 10 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 292100B102JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm), Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 10 kV.