29220B303GO0
29220B303GO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-CYL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Tolerance: ±2%
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 0.03 µF
Voltage - Rated: 2000 V
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 29220B303GO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 0.03 µF, Voltage - Rated: 2000 V.