29280B222JO0
29280B222JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-CYL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2200PF 5% 8KV DISK
Tolerance: ±5%
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm)
Capacitance: 2200 pF
Voltage - Rated: 8 kV
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 29280B222JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 2200PF 5% 8KV DISK, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm), Capacitance: 2200 pF, Voltage - Rated: 8 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
29280B222JO0 29280B222JO0 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HVOLT-CYL.pdf Mica Capacitors 2200pF 8KV 5%