294150B602JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Tolerance: ±5%
Size / Dimension: 3.500" Dia (88.90mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 5.062" (128.57mm)
Capacitance: 6000 pF
Voltage - Rated: 15 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details 294150B602JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 3.500" Dia (88.90mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 5.062" (128.57mm), Capacitance: 6000 pF, Voltage - Rated: 15 kV.