2CLE-225E Eaton - Bussmann Electrical Division
E-Rated_Med_Voltage_DS.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 225A 2.75KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.000" Dia x 10.900" L (76.20mm x 276.86mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 225A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 2.75 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2CLE-225E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 225A 2.75KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.000" Dia x 10.900" L (76.20mm x 276.86mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 225A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 2.75 kVAC.
Weitere Produktangebote 2CLE-225E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2CLE-225E 2CLE-225E Hersteller : Bussmann / Eaton bus_ele_ds_10350_mv_fuses_e_rated_2_75kv-875844.pdf Cartridge Fuses 2.75kV 225A