Produkte > BRADY CORPORATION > 2HT-1000-2-BL-S-2
2HT-1000-2-BL-S-2
2HT-1000-2-BL-S-2 Brady Corporation
B-345.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: 2HT-1000-2-BL-S-2
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2HT-1000-2-BL-S-2 Brady Corporation
Description: 2HT-1000-2-BL-S-2, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm).