Produkte > BRADY CORPORATION > 2HT-1000-2-WT-S
2HT-1000-2-WT-S
2HT-1000-2-WT-S Brady Corporation
B-345.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 1" DIA X 2" W 1=100PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2HT-1000-2-WT-S Brady Corporation
Description: SLEEVE 1" DIA X 2" W 1=100PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm), Part Status: Active.