Produkte > BRADY CORPORATION > 2HX-1000-2-BL-2
2HX-1000-2-BL-2
2HX-1000-2-BL-2 Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2HX-1000-2-BL-2 Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm).