Produkte > BRADY CORPORATION > 2HX-1000-2-OR-2
2HX-1000-2-OR-2
2HX-1000-2-OR-2 Brady Corporation
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2HX-1000-2-OR-2 Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W, Packaging: Bulk, Color: Orange, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm).