Produkte > BRADY CORPORATION > 2HX-2000-2-OR
2HX-2000-2-OR
2HX-2000-2-OR Brady Corporation
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided
Label Size: 2.00" W x 3.17" H (50.8mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2HX-2000-2-OR Brady Corporation
Description: SLEEVE, 2 IN DIA X 2 IN W, Packaging: Bulk, Color: Orange, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Two-Sided, Label Size: 2.00" W x 3.17" H (50.8mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm).