Produkte > BRADY CORPORATION > 2HX-2000-2.3-YL
2HX-2000-2.3-YL
2HX-2000-2.3-YL Brady Corporation
B-7642.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 2 IN DIA X 2.3 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 3.17" H (50.8mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2HX-2000-2.3-YL Brady Corporation
Description: SLEEVE, 2 IN DIA X 2.3 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 3.17" H (50.8mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm).