Produkte > Passive Bauelemente > Automatische Schalter, ATS, UZO > 2P DC MCCB 1000V TOM7Z-125/2300 125A(TOMZN)
2P DC MCCB 1000V TOM7Z-125/2300 125A(TOMZN)
Produktcode: 206606
2 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: TOMZN
Автоматичний вимикач "DC" у литому корпусі. Максимальний робочий струм: 125A. Кількість полюсів: 2. Робоча напруга Ue: 1000VDC. Номінальна здатність відключення Icu: 35kA. Ics робоча (відключаюча) здатність: 22kA. Габарити: 166x82mm.
Автоматичний вимикач DC
125 A
Produkt ist nicht verfügbar
erwartet 100 St.:
100 St. - erwartet 25.06.2026
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Mit diesem Produkt kaufen
Обтискні кліщі SN-2546B
Produktcode: 205737
3 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: Yefym
Werkzeuge > Crimpzange
Тип: Інструмент для обтиску
Опис: Інструмент для опресування неізольованих клем (MC) сонячних панелей 2,5mm² /4mm² /6mm² (14/12/10AWG). Колесо для регулювання висоти обтиску. Ергономічні ручки. Оснащений механізмом з трещіткою для зменшення зусиль. Довжина інструмента: 190mm.
Призначення: Під контакти типу MC4
auf Bestellung 35 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Пристрій для зачистки дроту YE-1SE
6 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: Yefym
Werkzeuge > Abisolier- und Schneid Kabel
Тип: Зачистка
Опис: Стриппер для зняття ізоляції з проводів. Діапазон: 0,5...6mm². Підходить як для пласких так і круглих проводів. Наявність обмежувача. Регулювання сили. Обтиск неізольованих і ізольованих кабельних наконечників : 0,2...6mm². Вбудовані леза для різання дроту. Ергономічні рукоятки. Довжина 205мм.
auf Bestellung 34 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
2P DC MCCB 1000V TOM7Z-250/2300 250A(TOMZN)
4 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: TOMZN
Passive Bauelemente > Automatische Schalter, ATS, UZO
Автоматичний вимикач "DC" у литому корпусі. Максимальний робочий струм: 250A. Кількість полюсів: 2. Робоча напруга Ue: 1000VDC. Номінальна здатність відключення Icu: 50kA. Ics робоча (відключаюча) здатність: 35kA. Габарити: 166x82mm.
Автоматичний вимикач DC
250 A
Produkt ist nicht verfügbar
erwartet: 200 St.
100 St. - erwartet 25.06.2026
100 St. - erwartet
XT60I-F
Hersteller: AMASS
Steckverbinder, Reihenklemmen > Kleinleistungs Steckverbinder
Beschreibung: Роз'єм живлення жовтий DC із захисним ковпачком. Контакт "мама", корпус "тато". Кількість контактів: 2. На провід максимум 12AWG. Максимальний струм: 35A. Номінальна напруга: 500В. Робоча температура: -20...120°C
Stecker/Buchse: Вилка
Anzahl Kontakte: 2
Серія роз’єма: XT60
Монтаж: на провід
auf Bestellung 925 St.:
erwartet 1000 St.:
1000 St. - erwartet 09.07.2026
Автомат защиты постоянного тока 32A 1000V (TOB7Z-63-32A — TOMZN)
5 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
TOB7Z-63-50A-TOMZN.pdf
Автоматичний вимикач постійного струму DC. Кількість полюсів: 2. Робоча напруга: 1000 VDC. Номінальна гранична найбільша вимикаюча здатність Icu: 6KA. Максимальний робочий струм: 32A. Час-струмова характеристика: "C". Клас захисту: IP20. Монтаж на рейку DIN 35mm. Габарити: 36x80x66mm
32 A