3.6ADOSJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
High_Voltage_DIN.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 3.6KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.000" Dia x 7.560" L (50.80mm x 192.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 31.5A
Mounting Type: Requires Holder
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 3.6 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3.6ADOSJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 3.6KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.000" Dia x 7.560" L (50.80mm x 192.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 31.5A, Mounting Type: Requires Holder, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 3.6 kVAC.
Weitere Produktangebote 3.6ADOSJ31.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3.6ADOSJ31.5 3.6ADOSJ31.5 Hersteller : Bussmann / Eaton coois01328-1.pdf Industrial & Electrical Fuses 3.6KV 31.5AMP 2" AIR