3.6OEGMA200 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 200A 3.6KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.677" Dia x 14.134" L (68.00mm x 359.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Surface Mount
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 3.6 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3.6OEGMA200 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 200A 3.6KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.677" Dia x 14.134" L (68.00mm x 359.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Surface Mount, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 3.6 kVAC.
Weitere Produktangebote 3.6OEGMA200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3.6OEGMA200 3.6OEGMA200 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton corporation_eton-s-a0007018146-1.pdf Industrial & Electrical Fuses 3.6KV 200A 2.5" OIL