3.6WDLSJ100 Eaton - Bussmann Electrical Division
Motor_Fuse_Links_Cat.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 100A 3.6KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.000" Dia x 11.500" L (50.80mm x 292.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 100A
Mounting Type: Requires Holder
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 3.6 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3.6WDLSJ100 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 100A 3.6KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.000" Dia x 11.500" L (50.80mm x 292.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 100A, Mounting Type: Requires Holder, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 3.6 kVAC.
Weitere Produktangebote 3.6WDLSJ100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3.6WDLSJ100 Hersteller : Bussmann / Eaton coois01328-1.pdf Industrial & Electrical Fuses 3.6KV 100A M/S