Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 3021-D-I-700
3021-D-I-700
3021-D-I-700 LEDdynamics Inc.
buckpuck-302xd
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED SUPP CC BUCK 32V 700MA 7SIP
Package / Case: 7-SIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
Voltage - Output: 32V (Max)
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 7V
Part Status: Active
Power (Watts): 22 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 96 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3021-D-I-700 LEDdynamics Inc.
Description: LED SUPP CC BUCK 32V 700MA 7SIP, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm), Voltage - Output: 32V (Max), Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 7V, Part Status: Active, Power (Watts): 22 W, Number of Outputs: 1.