Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 3023-D-N-350
3023-D-N-350
3023-D-N-350 LEDdynamics Inc.
buckpuck-302xd
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
Packaging: Bulk
Features: SCP
Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W (21.00mm x 21.00mm)
Voltage - Output: 32V (Max)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 11 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3023-D-N-350 LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA, Packaging: Bulk, Features: SCP, Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W (21.00mm x 21.00mm), Voltage - Output: 32V (Max), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 11 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.