30BCF10R
30BCF10R TE Connectivity / Corcom
NG_CD_BCF10_32-1264220.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Corcom
Power Line Filters 30BCF10R=F8234E
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 30BCF10R TE Connectivity / Corcom
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 1.6mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 30 A.
Weitere Produktangebote 30BCF10R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
30BCF10R 30BCF10R Hersteller : TE Connectivity Corcom Filters product-2-1609989-2.datasheet.pdf Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 1.6mH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, UR, VDE
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 30 A