30CPQ045
30CPQ045
Produktcode: 53401
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Schottkydioden
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Weitere Produktangebote 30CPQ045
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
30CPQ045
Produktcode: 175464
Produkt ist nicht verfügbar
30CPQ045 Hersteller : SMC 30CPQ035-45%20N0612%20REV.A.pdf 30CPQ035%2C40%2C45.pdf DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AD Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
30CPQ045 30CPQ045 Hersteller : SMC Diode Solutions 30CPQ035-45%20N0612%20REV.A.pdf Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Supplier Device Package: TO-247AD
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 540 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V
30CPQ045 30CPQ045 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division 30CPQ035%2C40%2C45.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 15A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-247AC
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 45 V
VS-30CPQ045PBF VS-30CPQ045PBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-30CPQ0%2835%2C40%2C45%29%28PBF%2C-N3%29.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 15A TO247AC
Part Status: Obsolete