Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > 30KP144CA-TP
30KP144CA-TP
30KP144CA-TP Micro Commercial Co
30KP28(C)(A)~30KP288(C)(A)(R-6).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 135.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 144V
Supplier Device Package: R-6
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 160.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 223.2V
Power - Peak Pulse: 30000W (30kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 30KP144CA-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 135.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 144V, Supplier Device Package: R-6, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 160.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 223.2V, Power - Peak Pulse: 30000W (30kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 30KP144CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
30KP144CA-TP 30KP144CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) 30KP28_C__A__7e30KP288_C__A__R_6_-2511375.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 30000W TVS