Produkte > NMB TECHNOLOGIES CORPORATION > 3115RL-04W-B80-E00
3115RL-04W-B80-E00
3115RL-04W-B80-E00 NMB Technologies Corporation
3115rl.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 105.9 CFM (2.97m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.452 lb (205.02 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 59.5dB(A)
Static Pressure: 1.425 in H2O (354.9 Pa)
Power (Watts): 21 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3115RL-04W-B80-E00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7500 RPM, Air Flow: 105.9 CFM (2.97m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.452 lb (205.02 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 59.5dB(A), Static Pressure: 1.425 in H2O (354.9 Pa), Power (Watts): 21 W.