Produkte > CNC TECH > 3135-26-1-0500-005-1-TS
3135-26-1-0500-005-1-TS
3135-26-1-0500-005-1-TS CNC Tech
3135-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 26AWG BLU FEET
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 7/0.0063"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.081" (2.06mm)
Ratings: UL Style 3135
Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 4413 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3135-26-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 26AWG BLU FEET, Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 7/0.0063", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.081" (2.06mm), Ratings: UL Style 3135, Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.