Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 3186GN263M250DPA2
3186GN263M250DPA2
3186GN263M250DPA2 Cornell Dubilier Knowles
3186.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 26000UF 20% 250V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 26000 µF
Voltage - Rated: 250 V
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3186GN263M250DPA2 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 26000UF 20% 250V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 26000 µF, Voltage - Rated: 250 V.