Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 3186GN302T450AHA2
3186GN302T450AHA2
3186GN302T450AHA2 Cornell Dubilier Knowles
3186.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3000UF 450V SCREW
Packaging: Bag
Tolerance: -10%, +50%
Polarization: Polar
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Capacitance: 3000 µF
Voltage - Rated: 450 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3186GN302T450AHA2 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3000UF 450V SCREW, Packaging: Bag, Tolerance: -10%, +50%, Polarization: Polar, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Capacitance: 3000 µF, Voltage - Rated: 450 V.