Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32061SE-29141CR-29141CR-11
32061SE-29141CR-29141CR-11 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY SMA JACK TO JACK 11"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 11.000" (279.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Jack
Frequency - Max: 110 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29141CR-29141CR-11 Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY SMA JACK TO JACK 11", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 11.000" (279.40mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Jack, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.