Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32061SE-29171M16CR-29174M16CR-4
32061SE-29171M16CR-29174M16CR-4 Huber+Suhner, Inc.
32061SE.pdf
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL SMPS TO SMPS 4"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 4.000" (101.60mm)
Style: SMPS to SMPS
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMPS Jack
2nd Connector: SMPS Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29171M16CR-29174M16CR-4 Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL SMPS TO SMPS 4", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 4.000" (101.60mm), Style: SMPS to SMPS, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMPS Jack, 2nd Connector: SMPS Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.