Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32061SE-29174M16CR-29174M16CR-7
32061SE-29174M16CR-29174M16CR-7 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY SMPS JACK TO JACK 7"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 7.000" (177.80mm)
Style: SMPS to SMPS
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMPS Jack
2nd Connector: SMPS Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29174M16CR-29174M16CR-7 Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY SMPS JACK TO JACK 7", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 7.000" (177.80mm), Style: SMPS to SMPS, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMPS Jack, 2nd Connector: SMPS Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.