Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32061SE-29446J-29446J-12
32061SE-29446J-29446J-12 Huber+Suhner, Inc.
3628_32061SE.pdf
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY - - 12''(304.80MM)
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29446J-29446J-12 Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY - - 12''(304.80MM), Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.