Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32061SE-29446J-29446J-15
32061SE-29446J-29446J-15 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: 446J(F) TO 446J(F) NANOMINIATURE
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 15.00" (381.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max: 110 GHz
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29446J-29446J-15 Huber+Suhner, Inc.
Description: 446J(F) TO 446J(F) NANOMINIATURE, Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 15.00" (381.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, Frequency - Max: 110 GHz, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.