Produkte > HUBER+SUHNER > 32061SE-29446P-29446P-12
32061SE-29446P-29446P-12
32061SE-29446P-29446P-12 HUBER+SUHNER
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Cable Assemblies 446P(m) to 446P(m) Nanominiature
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29446P-29446P-12 HUBER+SUHNER
Description: 446P(M) TO 446P(M) NANOMINIATURE, Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms