Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32061SE-29446P-29446P-13
32061SE-29446P-29446P-13 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: 446P(M) TO 446P(M) NANOMINIATURE
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 13.00" (330.20mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max: 110 GHz
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29446P-29446P-13 Huber+Suhner, Inc.
Description: 446P(M) TO 446P(M) NANOMINIATURE, Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 13.00" (330.20mm), Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, Frequency - Max: 110 GHz, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.