Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > 32061SE-29446P-29446P-14
32061SE-29446P-29446P-14 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: 446P(M) TO 446P(M) NANOMINIATURE
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 14.00" (355.60mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29446P-29446P-14 Huber+Suhner, Inc.
Description: 446P(M) TO 446P(M) NANOMINIATURE, Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 14.00" (355.60mm), Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.