Produkte > HUBER+SUHNER > 32061SE-29981M12-29981M12-12
32061SE-29981M12-29981M12-12
32061SE-29981M12-29981M12-12 HUBER+SUHNER
32061SE.pdf
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Cable Assemblies Size 12 SMPM Jack
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32061SE-29981M12-29981M12-12 HUBER+SUHNER
Description: CBL ASSY SMPM JACK TO JACK 12", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMPM to SMPM, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMPM Jack, 2nd Connector: SMPM Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
32061SE-29981M12-29981M12-12 Hersteller : Huber+Suhner, Inc. 32061SE.pdf Description: CBL ASSY SMPM JACK TO JACK 12"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMPM to SMPM
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Cable Type: 1.60mm OD Coaxial Cable
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms