32FB4410A-F
32FB4410A-F Knowles / Illinois Capacitor
MPF.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 10uF 440V 10%
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32FB4410A-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 10UF 10% 440VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.813" (20.64mm), Termination: Quick Connect, Disconnect, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 3.130" (79.50mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip, Capacitance: 10µF, Size / Dimension: 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
32FB4410A-F 32FB4410A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPF.pdf Description: CAP FILM 10UF 10% 440VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.813" (20.64mm)
Termination: Quick Connect, Disconnect
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 3.130" (79.50mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip
Capacitance: 10µF