Produkte > BUSSMANN / EATON > 32NHM000B-690
32NHM000B-690 Bussmann / Eaton
eaton corporation_coois01388-1.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses NH FUSE 32A 690V aM SIZE 000
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32NHM000B-690 Bussmann / Eaton
Description: FUSE SQUARE 32A 690VAC RECT, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm), Fuse Type: Square, Current Rating (Amps): 32A, Mounting Type: Requires Holder, Class: NH, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 120kA, Voltage Rating - AC: 690 VAC.
Weitere Produktangebote 32NHM000B-690
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
32NHM000B-690 Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division eaton-bussmann-nh-500-690-volts-am-fuses-datasheet-10165-en-uk.pdf Description: FUSE SQUARE 32A 690VAC RECT
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm)
Fuse Type: Square
Current Rating (Amps): 32A
Mounting Type: Requires Holder
Class: NH
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 120kA
Voltage Rating - AC: 690 VAC