32NNSFBS Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-camaster-safeloc-fuseholders-datasheet-10415-en-uk.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSEHOLDER 32A 550V ER 10 1.3KG
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: BS88
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 550V
Mounting Type: Panel Mount
Orientation: Horizontal
Fuse Size: 0.689" Dia x 1.358" L (17.5mm x 34.5mm)
Fuseholder Type: Holder
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 32 A
Number of Circuits: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 32NNSFBS Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSEHOLDER 32A 550V ER 10 1.3KG, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: BS88, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 550V, Mounting Type: Panel Mount, Orientation: Horizontal, Fuse Size: 0.689" Dia x 1.358" L (17.5mm x 34.5mm), Fuseholder Type: Holder, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 32 A, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote 32NNSFBS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
32NNSFBS 32NNSFBS Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-bussmann-camaster-safeloc-fuseholders-datasheet-10415-en-uk.pdf Fuse Holder 32A F/HOLDER 10 13KG