Produkte > KNOWLES NOVACAP > 3333B103M402PW
3333B103M402PW
3333B103M402PW Knowles Novacap
Description: CAPACITOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.330" L x 0.330" W (8.38mm x 8.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.250" (6.35mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 763 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3333B103M402PW Knowles Novacap
Description: CAPACITOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.330" L x 0.330" W (8.38mm x 8.38mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.250" (6.35mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 3333B103M402PW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3333B103M402PW 3333B103M402PW Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .01UF 4KV CAP