Produkte > KNOWLES NOVACAP > 3333B184J102NT
3333B184J102NT
3333B184J102NT Knowles Novacap
Description: CAPACITOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.330" L x 0.330" W (8.38mm x 8.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.250" (6.35mm)
Capacitance: 0.18 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3333B184J102NT Knowles Novacap
Description: CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.330" L x 0.330" W (8.38mm x 8.38mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.250" (6.35mm), Capacitance: 0.18 µF.