Produkte > KNOWLES NOVACAP > 3333N431K502NX180TM
3333N431K502NX180TM
3333N431K502NX180TM Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.330" L x 0.330" W (8.38mm x 8.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.250" (6.35mm)
Capacitance: 430 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3333N431K502NX180TM Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.330" L x 0.330" W (8.38mm x 8.38mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.250" (6.35mm), Capacitance: 430 pF.
Weitere Produktangebote 3333N431K502NX180TM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3333N431K502NX180TM Hersteller : Knowles Syfer X7R.aspx Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 430PF 5KV 10% 3333