333MKP275K
333MKP275K CDE / Illinois Capacitor
MKP.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Safety Capacitors 0.033uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 9980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333MKP275K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333MKP275K 333MKP275K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.033uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 9708 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
333MKP275K 333MKP275K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)