333MPW250K
333MPW250K Cornell Dubilier Knowles
MPW.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 250VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.03 µF
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 333MPW250K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.03UF 10% 250VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 0.03 µF, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm).
Weitere Produktangebote 333MPW250K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
333MPW250K 333MPW250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.033uF 10% tol. FILM